DJ Wika za konsoletą

dj wika (1)

Mimo dawno przekroczonej 70-tki DJ Wika jest dziś najbardziej znaną didżejką w kraju. Dla naszych seniorów zagrała we wrześniu i w listopadzie. 

Obiecała odpowiedzieć na każde nasze kolejne zaproszenie. Fundacja 2035, Fundacja Miłorząb, latarnicy z Łodzi i Pabianic zorganizowali dwukrotnie „Prywatkę u seniora” . W gościnnej Moka Cafe, w Pabianicach  rządziło pokolenie 50+ i ich ulubiona muzyka. Dzięki DJ Wice i zaproszonym gościom m.in. Romualdzie Thomsen udało się odtworzyć niepowtarzalną atmosferę popularnych przed laty „fajfów”. Były tańce, słodki konkurs i występy.

„To nie musi być Hollywood” – przekonywała wszystkich Romka, laureatka konkursu „Senior w akcji”. Przy okazji zapraszała seniorów do współudziału w realizacji jej nagrodzonego działania – sztuki teatralnej „Pękające torby z papieru”. Wszechstronnie utalentowana (śpiewa, maluje, komponuje, ciągle w ruchu) i bardzo uparta skutecznie zdobywa fundusze na realizacje swoich pomysłów. Jak to robi? Startuje w konkursach grantowych, szuka sponsorów, sprzymierzeńców, często ludzi twórczych z własnego pokolenia. „Nie ma limitu wieku na realizację swoich marzeń i pasji. Od prawie 10 lat jestem na emeryturze i… świetnie się bawię. Zachęcam wszystkim, by robili to razem ze mną”. Potwierdziała to DJ Wika, która w wieku 60 lat opanowała komputer i zaczęła prowadzić pierwsze zabawy. Dziś jest celebrytką. „Dostaję niemal codziennie zaproszenia do prowadzenia najbardziej prestiżowych bali, ale nigdy nie odmawiam charytatywnym organizacjom działającym na rzecz osób starszych.”

Skomentuj wiadomość