Powitanie wakacji !

 

NW 28_06 (8)

28.06.2014

NORDIC WALKING: Powitanie wakacji! Ostanie spotkanie sobotniej grupy kijkowiczów przed wakacjami musiało być wyjątkowe, tym bardziej, że zajęcia prowadził najbardziej energetyczny trener Maciek Tracz.

NW 28_06 (7)Swoim entuzjazmem tak porwał seniorów, że obiecali solidnie ćwiczyć przez dwa miesiące, by w jeszcze lepszej formie spotykać się we wrześniu na wspólnych ćwiczeniach w Parku Poniatowskiego.

Aby nie tracić zapału będziemy teraz szlifować umiejętności w różnych miejscach w tygodniu korzystając z wakacyjnej oferty m.in. MOSiR-u. A już dziś zapraszamy wszystkich seniorów uczestniczących w sportowych działaniach finansowanych przez Wydział Sportu UMŁ i Stowarzyszenie Hipokamp na wspólny Piknik dla aktywnych 60+ w Ogrodzie botanicznym z Zieloną Łodzią i Latarnikami. Szczegóły wkrótce.

Na ostatnich zajęciach uczestnicy otrzymali najnowsze numery gazety dla seniorów My, M-łodzi duchem i wydrukowane ulotki z zestawem ćwiczeń rozgrzewających i rozciągających. Jak zawsze opiekę medyczną zapewniło PCK, były napoje i informacje o wydarzeniach w mieście.

 

 

 

 

 

Skomentuj wiadomość