Kawiarnia ToTu. Otwarcie już 18 października

kawiarnia ToTu

18.10 FIO Nasze Osiedle: razem Decydujemy  O godz. 18.10 w Poleskim Ośrodku Sztuki odbędzie się uroczyste otwarcie kawiarni ToTu. To przytulna przestrzeń o charakterze klubowo-wystawienniczym, gdzie sztuka wizualna wymiesza się ze sztuką picia kawy i kosztowaniem słodkich smakołyków. Chcemy ją tworzyć razem z Wami.

Zachęcamy do wspólnego urządzania wnętrza kawiarni. Każdy może przynieść stare meble, niepotrzebne krzesła lub stoliki i w ten sposób mieć wpływ na tworzenie miejsca, które będziesz odwiedzał. Sprzęty te będą częścią oryginalnego wyposażenia sali kawiarnianej.

Jeśli dysponujesz przedmiotami, które przestały ci służyć, takimi jak: cukiernice, filiżanki, małe łyżeczki, serwetniki, przynieś je, a poczujesz się jak w domu. Przyłącz się do naszej inicjatywy – razem stwórzmy kawiarnię, która będzie miejscem żywym i otwartym, w którym przyjemnie spędzicie czas.

Przede wszystkim jednak zapraszamy na uroczyste otwarcie 18.10 o godz. 18.10. Przewidujemy degustację kawy, herbaty, poczęstujemy kanapeczkami, które będą częścią stałej oferty kawiarnianej. Przy tej okazji zachęcamy do sąsiedzkiej wymiany wypieków. Najlepszy smakołyk wprowadzimy do menu ToTu.

Kawiarenka to Wasz autorski pomysł. Tworzymy ją razem – mieszkańcy Polesia, pracownicy Poleskiego Ośrodka Sztuki, Stowarzyszenie Obszary Kultury oraz Fundacja 2035.

Skomentuj wiadomość