Jędrzej Iwaszkiewicz

foto1

Koordynator projektów.

Współpracował z takimi instytucjami jak: „Pracownia” – Agencja Fotograficzna,  Partner of Promotion, Fundacja Res Publica Nowa, Magazyn „Miasta”, Digital Wonderland.

Pracuje w firmie zajmującej się innowacjami biznesowymi i doradztwem strategicznym Unique Ideas – innovation Project & Consulting.

Współpracuje  z Fundacją 2035. Z jej ramienia jest przedstawicielem w Zespole ds. aktywności społecznej młodzieży przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, budującym program dotacyjny nakierowany na wyzwalanie potencjału ludzi młodych.

Pomysłodawca i współrealizator Warszawskiego Inkubatora dla designu, rzemiosła, przemysłu, kultury i działalności artystycznej.

17.05.2014 (sobota) 11.00-15.00 prowadzi warsztaty w Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi

TEMAT: AR(T)sztat modelowania

Jak zarabiać robiąc to, co się lubi?
Jak zwiększać wydatki konsumentów na nasz produkt?
Jak budować silne relacje z klientami?
O sukcesie coraz częściej decyduje wyróżniający model biznesowy, który oparty jest na dobrym zrozumieniu potrzeb odbiorców i wychodzeniu poza stereotypy branży. Potrzebna jest ciekawość, empatia, odwaga i chęć uczenia się na odkryciach przynoszonych z rynku.
wAR(T)sztat modelowania, to interaktywna sesja, która pozwoli uczestnikom przejść przez proces tworzenia wygrywającego modelu biznesowego – od poznania potrzeb odbiorców, po testowanie koncepcji i wstępny business case. Praca warsztatowa będzie wykorzystywała różnorodne umiejętności i doświadczenia uczestników oraz będzie łączyła kreatywność i projektowanie z myślą biznesową. W tworzeniu pomysłów na biznes będa pomagać narzędzia, np. plansza Customer Journey Map, kanwa modelu biznesowego, karty Business Model Poker.
W trakcie sesji, prezentowane będą przykłady firm, które odnoszą sukcesy dzięki innowacjom modelu biznesowego – zarówno z Polski, jak i ze świata.

 

Skomentuj wiadomość