Henryk Dudek

H dudek

Manager, koordynator projektów, trener

Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej Wydziału Mechanicznego oraz kilku studiów podyplomowych z zakresu zarządzania m.in. Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu z Mannheim.

Jedna z ostatnich realizacji jest polsko-duński  projekt Wspólnie aktywni – model pracowni aktywizacji osób 45 plus.

Wykładowca i trener z obszaru biznesowego (algorytmy szefowskie, negocjacje) oraz warsztatów autorskich z zakresu podejmowania decyzji i inteligencji praktycznej.

470308_122326201227891_1103230052_oPrywatnie ma wiele zainteresowań i pasji. Ceni aktywność fizyczną: sztuki walki i taniec. Cały czas uczy się języków obcych, zgłębia tajemnice historii i filozofii.

Jest autorem wierszy i tekstów poetyckich, które zainspirowały Romualdę Thomsen do stworzenia collage’u muzyczno-literackiego „Malowane słowem”.

O wierszach Henryka Dudka z programu „Malowane słowem”:

„Własny język Henryka Dudka oraz prostota jego wypowiedzi dają jednoznaczny obraz wnikliwego obserwatora otaczającej go rzeczywistości. Czytelnicy i słuchacze jego wierszy sami mogą się przekonać o emocjach, odczuciach i spostrzeżenia spisywanych, jak sam autor twierdzi, często „na gorąco”. Pojawiają się także teksty, bardziej refleksyjne, czasem ocierające się o naturę rozważań filozoficznych ….. jak na magistra inżyniera mechaniki przystało.”

Skomentuj wiadomość